[an error occurred while processing the directive]

Українські пісні вкрадені росіянами. Від гімну СРСР до сьогодення.

logo TXTВітаю, незламні. Московія настільки багата на таланти та культуру, що вона все краде у нас і робить це МАКСИМАЛЬНО цинічно. Нові крадіжки трапляються навіть зараз під час війни, під прицілом камер та цифрових платформ, а що казати про нахабний плагіат сторічної давнини. НАШІ пісні стали НІБИТО руськими народними або отримали фейкове авторство, та, навіть більше, гімн СРСР і той скомуніздили у нас. 
 
Ласкаво прошу на канал ТХТ він же текст, мене звати Денис Головльов і сьогодні ведемо розслідування викрадення нашої музичної спадщини. Рушаймо.

 

Почнемо з найсвіжішої крадіжки, а ще я хочу провести Вам оглядову екскурсію тим болотом, що панує у головах еліт держави терориста, що повністю розкриє також той цинізм та ті самі мотиви, якими керувалися можновладці і сто років тому.

 
Тетяна Навка, та, що дружина прес-секретаря Пеєскова, зі своєю конторою НАВКА.ШОУ, зробила льодову виставу «Вечера на хуторе». Так так, у московії зараз культивують тему «єдинства і дружби народов», бо війна вона ж проти націоналістів, а нормальні українці вони ж НАААШІ. Ви зараз зрозумієте наскільки все абсурдно і жахливо намішано і який це рівень пропаганди.
 
Давайте почнемо з назви. Очевидно, що «Вечера на хуторе», як називалося шоу, зроблено за мотивами повісті Миколи Васильовича Гоголя «Ніч перед Різдвом», із другого тому книги «Вечори на хуторі БЛИЗЬ ДИКАНЬКИ». Але навіщо росіянцям нагадувати про селище Диканька у Полтавській області, де і проходять дії повісті? 
Для того, щоб підтвердити наратив дружби народів потрібні слухняні кукли, якими пропаганда буде керувати засунувши руку їм у дупу. Цю роль полюбляє королева дронів Ані Лорак. У виставі вона співала партію Оксани. За Вакулу співав уродженець Запоріжжя Олександр Панайотов. Сама Навка теж взяла участь у шоу, до речі вона уродженка Дніпра якщо що, і ось вона виконувала роль кого як ви думаєте? Звісно імпєратріци, це ж по міхалковській схемі, сам роблю шоу і сам імператор.
 
Ще один самозакоханий голий король Кіркоров озвучував князя. В цьому сенсі досить природньо було стати голосом чорта Лєпсу. Гоголь в гробу превернувся ще й від того, що його уособлював Хабенский. Перед Вами справжня СВО-ра підтримуюча війну….
Кароліночка та Панайотов, до речі, згвалтували ротом найтендітнішу і наймелодійнішу українську пісню «Ніч, яка місячна», виконавши її російською!
Навіть у радянському союзі, який крав все і перекладав на свій манер, про це далі, до такого не дійшли і цю пісню лишили, трохи змінивши текст у фільмі «В бой идут одни старики». 
Ось ми дійшли до апогею. Коли на лід вийшла якась там чергова фігуристка, то заграла «Тримай» Христини Соловій, але замість таких рІдних «Тримай мене міцно, одною рукою» зазвучало це блювотіння.
 
Я навіть не уявляю що відчуває Христина. Це наче на твоїх очах знущаються над твоєю дитиною, а всі навколо дивляться і ще й хлопають в долоні. Христина Соловій вже заявила, що буде судитися.  Звісно ми всі розуміємо що це абсолютно безперспективно, бо що там казати, їх країною керує людина, яка має бути затримана за рішенням Гаазького суду, і для ерефії міжнародне право це пустий звук. Проте це потрібно робити, щоб це лишилося в історії, і щоб світ знав що цивілізація покинула те богом забуте місце під назвою расія….
 
Ще раз. Красти історію, землі, культурні цінності – це системна робота, яке веде московія з перших днів створення, це їх скрєпи, принципи та цінності.
«Брехня повторена тисячу разів стає правдою» і ось по такому принципу і діють пропагандисти. Як ми можемо протистояти цій насуваючийся темряві? Тільки потужним потомком світла, який складається з маленьких промічиків: вподобайок, коментарів та підписок. Допоможіть нам зібрати ці промінчики, щоб наш канал став світоче, що розганяє темряву пропаганди….
А для тих, хто готовий допомогти у розвитку нашому каналу – реквізити у описі під відео. 
 
Продовжуємо.
У недавньому серіалі із романтизацією криміналітету, я про цю балабанівшину під назвою «Слово Пацана» теж не обійшлося без крадіжки. Лілу45 раніше випускала пісні російською і її трек «Моя душа» незаконно використали у серіалі. Тут мова не про плагіат, а просто про нахабне використання інтелектуальної власності без згоди автора. Це так по російські.
 
Взагалі, існує чисельна кількість переспівів на їхній манер пісень Скрябіна, Океану Ельзи, гурту Антитіла, але інакше як недолугими каверами їх не назвеш, а ось про справжні крадіжки далі.
Ці, приклади більш канонічні, такі, коли слухаєш, і думаєш, ну це ось прям така російська-російська пісня, а потім виявляється що ні. Давайте по списку. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Від тих обличь і того що вони зробили з піснями буде тягнути блювати, але болюча правда вона така.
 
1. Приклад номер один – Любо, братці, любо.
Достойменно не відомо коли написана ця пісня, але є міф, що це була улюблена пісня Нестора Махно. Також є записи свідків, які воювали у ті часи у війську Махна і вони справді співали цю пісню. Також ця пісня була популярною у ті ж часи і у лавах війська Симона Петлюри. Та і не дивно. Знаючи наш народ сприймаєш рядки «Любо, братці, любо. Любо братці жить, з нашим Атаманом не приходитеся тужить» не як ностальгічну промову, а як невеличкий сарказм. 
Але у СРСР поширювали тезу, що ця пісня є народною донських козаків, а в сорокових роках переписали текст, зробили нове аранжування, та запустили в маси. В 70х ця пісня стала вкрай популярною, а в руках нового терористичного режиму вона знову стала зручним інструментом.
 
2. Номер два - Ой мороз, мороз
Ще один приклад, коли пісня, зветься народною, тільки належить вона не тому народу. Ця пісня настільки прикипіла до всього руського, що здається такою, але ні, то знову ж таки правило тисячі повторювань.
 
За легендою, цю пісню написала у 1956 році Марія Уварова для виконання дуету з чоловіком, але вона буцім-то так не хотіла юридичної волокіти, що не стала оформлювати авторство. Ні, просто тоді в неї ще була совість, а ось у 2008 вона вичерпалась, бо та сама Марія спробувала таки оформити авторство, але тоді знову не вдалося.
А правда у тім, що цю пісню співали українською ще у 1900 роках, а документально вона вийшла у виданні «Українськи пісні»  Держлітвидаву в Харкові у 1936 році. І звучала ця пісня ось так
 
3. Номер три -  В саду осіннім айсти білі
Ще один приклад, коли український народний романс 19 сторіччя несподівано обзавівся руснявим автором. Ба гірше, народженцем Києва.
Ось послухайте як мелодійно і тендітно, без граму радянської псевдо-пролетарської вульгарності, НАСТПРАВДІ звучала ця пісня. А які досконало ніжні слова, яка тиха журба накочується від цих слів і ніяких горочЄк і гімнастЬОрок.
«В моєму серці гаснуть сили. Чужою стала я тобі» - ось в такому вигляді пісня вийшла у збірці Українські народні романси у Києві в 1961 році. Автор, на жаль, не був зазначений, бо це і була народна пісня. Тому червоні пропагандони вирішили виправити цю ситуацію і назначили автором народженого в Одесі, але вихованого по канонам совочка Бориса Тєрентьєва, який оновив аранжування та записав її.  
 
4. Номер чотири – Ех, Яблучко
Знову ж таки, перша асоціація, що це російська народна, ще й не просто пісня, а матроська та ще й зі своїм танцем. Але це стало ЗГОДОМ. Взагалі те що вони роблять з піснями, та і з всім до чого торкається, виглядає саме так.
Пісня існувала не тільки в чисельних російськомовних варіантах, але й так само в українських. В її основі лежить українська народна танцювальна приспівка, яка так само неодноразово трансформувалася і найбільшої популярності здобула у буремні часи початку двадцятого сторіччя……
 
5. Номер п’ять – Епічний фрагмент або гімн СРСР 
Та про що вже говорити, якщо їх державний гімн був сплагіачений з роботи легендарної постаті українського музичного та і суспільного життя Миколи Лисенка. 
Так так, основна мелодія гімну СРСР а згодом і країни-фейку ЗАПОЗИЧЕНІ із твору Миколи Лисенка під назвою Епічний фрагмент.
Ця концертна версія була невідома широкому загалу до недавніх пір, але тепер зрозуміло чому. Микола Лисенко написав Епічний фрагмент у середені 1870х років, а відомий тепер гімнотворець Олександр Олександров створив ось це лише через 70 років, у 1944 році.
 
А потім один плагіат породив ще один плагіат і тепер ось це гімн ерефії.
Ще раз, а у партії Миколи Лисенко це звучало ось так.
 
Незламні, якщо ви думаєте що це всі приклади, то ні, але мені потрібно розуміти, чи це цікаво Вам чи ні. Тільки коментарі і підписка від вас і дають мені змогу оцінити наскільки це цікаво. Якщо бажаєте більше – все просто: підписка, лайк та будь-який коментар хоча б із декількох слів і все – я готую новий випуск про вкрадені пісні, бо там ще їх тьма тьмуща….
Пам’ятаймо! Вони вкрали нашу історію і хотіли вкрасти майбутнє, але не склалося і не здійсниться вже ніколи. Дякую що були зі мною та з нашим каналом.
 
Тримаймо стій. Слава Україні.
 
 

Фотогалерея

Наши Услуги

Хит под ключ

Вы хотите записать собственную песню или сделать оригинальный незабываемы подарок? Мы осуществим Ваши желания.

Подробнее...

Запись вокала

Запись Ваших творений, безусловно, является нашим любимым делом.

Подробнее...

Музыка и аранжировка

Аранжировка в обиходе зовётся минус, минусовка или инструментал и в самом широком понимании просто музыка.

Подробнее...

Обработка и сведение

Сведение - это особый этап сознания музыкальной композиции, когда каждая из дорожек сводятся в единое целое.

Подробнее...

Аудиореклама

Задачи аудиорекламы тривиальны - продавать, но за простой задачей кроется большая работа.

Подробнее...

Другие услуги

Мастеринг, Тюнинг вокала (autotune), Создание джинглов, Аудиобрендинг, Написание текстов песен, Озвучка компьютерных игр и т.д.

Подробнее...

Услуги

Аудио реклама

Подарочный сертификат

Супер предложение

Плейер

Студия звукозаписи в Харькове FM Production

 

Студия звукозаписи FM Production – это колыбель коммерческого звучания в

Харькове.

 

Основное направление деятельности студии звукозаписи FM production, ранее For More Production - это создание песен под ключ. Также мы осуществляем следующие аудиоуслуги: запись накопление вокала, обработка вокала и сведение, тюнинг вокала, написание музыки (минусовка, инструментал), аранжировка, мастеринг, сочинение текстов песен (написание текстов песен), запись живых инструментов и прочее.

 

Отдельным направлением нашей работы является аудиобрендинг, а именно создание аудирекламы. Вы можете заказать джингл или аудиоролик для ТВ, радио или социальных медиа. 

 

Со всем перечнем услуг можно ознакомиться в соответствующем разделе сайта.

Наши контактные телефоны ☏ 063 625 47 84 и 095 651 65 58

Пишите нам ✉  formoreprod (собачка) gmail.com

 

О студии звукозаписи FM Production

 

Мы спроектировали и построили студию звукозаписи в 2010 году с применением технологий плавающих полов и стен, с использованием звукорассеивающих плит и шумо-виброизоляционных материалов, басс-ловушек и с приминением всех необходимых решений в сфере студийной саунд-инженерии. В своём распоряжении студия звукозаписи FM Production имеет всю необходимую профессиональную музыкальную аппаратуру, живые инструменты, необходимый профессиональный софт, а главное огромный опыт и желание создать
качественный аудио-продукт.

 

Записать песню в Харькове, записать песню в подарок можно на студии звукозаписи FM Production.

 

Каждый вокал особенный, для этого у нас на студии есть несколько профессиональных микрофонов, ламповые предусилители, процессоры эффектов и весь профессиональный софт – подробнее в разделе Оборудование.

Но самое главное, мы обладаем большим опытом создания качественной музыки, наш звукорежиссёр всегда подскажет, как лучше спеть в данном моменте. Мы качественно обработаем вокал и, при необходимости, удалим огрехи вокала, передадим неповторимую атмосферу и настроение каждой песни.

Вы можете ознакомиться с лучшими нашими работами в разделе Портфолио

Мы можем создать песню под ключ. Мы придумаем и напишем музыку и текст песни основываясь на Ваших пожеланиях и Ваших вокальных способностях. Любой жанр и тематика – мы воплотим в жизнь Ваши идеи. Вам останется только записаться. Далее мы обработаем вокал, сведем песню и сделаем мастеринг. В итоге Вы получите песню под ключ. Более детально в разделе Хит под ключ на нашем сайте.

 

Записать музыку, написать минусовку, инструментал или аранжировка на заказ

 

Основой любой песни является музыка. Минусовка, она же инструментал, она же аранжировка – это музыка для Вашей будущей песни. Мы напишем музыку любого жанра. Минус (инструментал) созданный нами – это всегда качественная и запоминающаяся музыка, которая станет прекрасной основой для Вашей песни. Послушать песни с музыкой нашего производства можно в разделе Услуги

 

Изготовление аудиороликов, производство аудироликов. Джингл, дубляж – создание любого рекламного аудиопродукта.

 

заказать песню 

 

Мы создадим рекламный аудиоролик любой сложности и характера: имиджевый, вирусный, игровой. Мы можем написать оригинальную музыку или воспользоваться бесплатно, начитать текст мужским или женским голосом, наложить на аудиоролик любые аудиоэффекты. А самое интересное – мы можем создать оригинальный вирусный рекламный аудиоролик под ключ. Мы придумаем и создадим стопроцентно запоминающийся аудиролик. Ознакомится с примерами работы можно а разделе Услуги нашего сайта.

 

С перечнем услуг, а также с примерами наших работ Вы можете ознакомится в разделе Услуги.

 

Предварительно увидеть, как выглядит наша студия, можно в разделе Фото

Запись песни в Харькове

Записать песню в Харькове можно в нашей профессиональной студии звкозаписи. Профессиональое оборудование и софт, подготовленное помещение и огромный опыт - у нас есть всё для того, чтобы сделать Вам настоящий хит.

Студия звукозаписи FM Production - мы поможем Вам превратить ноты в банкноты